„Więcej niż on. Tom 3” Jay McLean

Kobiety kochają romanse, ponieważ pozwalają im powrócić do emocji, o których dawno zapomniały lub przeżyć je po raz pierwszy. Kobieta to złożona istota, która potrzebuje do szczęścia wielu składników. Jednym z nich są romantyczne uniesienia, których nie zawsze może doświadczyć w swoim zwyczajnym życiu. Wtedy z pomocą przychodzi literatura, która gwarantuje cały wachlarz emocji, dostarczający wrażeń niemożliwych do osiągnięcia na co dzień. Można tutaj poczuć prawdziwe emocje towarzyszące pierwszym spotkaniom zakochanych, motyle w brzuchu i niespokojne oczekiwanie na dalszy przebieg zdarzeń. Cały ten romantyzm, który jest nieodzowną częścią pierwszych spotkań i początków, które bywają takie piękne. Wszystko to jest możliwe do osiągnięcia właśnie z dobrą literaturą gatunkową, która oferuje cały szereg przeżyć, o których każda kobieta marzy. Takim przykładem jest własnie książka Więcej niż on. Tom 3” Jay McLean, będąca kontynuacją cyklu Więcej. Poprzednio ukazały się tomy: ‚Więcej niż ona” oraz „Więcej niż my”. Wszystkie cieszą się ogromnym uznaniem czytelniczek, a każda kolejna część oczekiwana jest z niecierpliwością i nadzieją na pozytywny rozwój wypadków. Taki gwarantuje przede wszystkim dobry romans. Jak tym razem potoczą się losy bohaterów powieści? O tym trzeba się przekonać.

Charakterystyka „Więcej niż on. Tom 3” Jay McLean

Autor próbuje przekazać swoim czytelnikom przesłanie o tym, że każdy z nas ma w sobie siłę sprawczą, którą powinien uruchomić zamiast biernego czekania na spełnienie marzeń. W powieści poznajemy bohaterkę, która postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć żyć tak jak tego chce. Pragnie być centrum swojego świata i skupić się na własnych potrzebach. Postanawia porzucić pomysł randkowania, do których nie ma teraz głowy. Ma do siebie żal, że zaniedbała tyle spraw. Zrozumiała, że tak naprawdę ma niewiele czasu do stracenia i musi zacząć żyć pełnią życia. Wie dokąd powinna zmierzać i kogo tak naprawdę kocha. Zrozumiała to wreszcie i ma nadzieję, że jeszcze nie jest za późno. Wie, że to uczucie jest silne i daje jej siłę do życia. Nie potrafiłaby już stworzyć nic stałego z żadnym innym mężczyzną. Kiedy wciąż jest żywa i gotowa do walki, powinna ją podjąć. Jednak on odszedł i nie zobaczyła go już nigdy potem.

Logan i Amanda stracili ze sobą kontakt na długi rok. Mężczyzna udał się do odległej Afryki, a kobieta próbowała sobie poradzić z tą dotkliwą strat a, szukając wsparcia u najbliższych przyjaciół i nieocenionego brata. Pewnego dnia Logan powraca, by rozliczyć się z przeszłym życiem. Amanda chce mu w tym pomóc. Wspólnie chcą wrócić do siebie i naprawić błędy. Czy to się uda?


Posted in Literatura kobieca, Romans and tagged , , by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *